Ã–VRIGT / Diverse / Skrin 12088155

nr 1208 8155

Skrin

1800-tal, bemålad, 26x21. Höjd: 12 cm

Kondition: slitage

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 1 oktober 2018
kl 19:54:16